Кількість
|
Вартість
|
||
|
Теплозберігаюча тонувальна плівка, тонування вікон сонцезахисною плівкою в Києві та Київській області
З настанням холодів багато хто починає замислюватися про те, як ефективно утеплити свій будинок і підготувати його до зимівлі. Не секрет, що левова частка тепла, що знаходиться в будинку, йде саме через вікна.
Причини тут дві:
1. Технічна. Тут зібрані механічні проблеми: спочатку неякісний монтаж вікна, пересихання гумок ущільнювачів, слабкий притиск стулки до поверхні рами, зношена фурнітура, перекоси, розсихання рами (дерев'яної) і т.д.
2. Фізична (саме елементарна фізика!)
Про першу причину докладно говорити тут не будемо - ремонту та обслуговування вікон присвячено багато статей. Зупинимося з другої причини.
Багато хто задається питанням, що часто дме від вікна, яке закрите абсолютно щільно і не має жодної щілини. Це здається дивним. Тим часом тут немає нічого дивного... Коротко пояснення причини звучить так: охолоджуючись від поверхні вікна за рахунок молекулярної та турбулентної теплопровідності, охолоджене повітря "стікає" вниз по поверхні стекол і "вкочується" в приміщення по підвіконню. Розуміння принципів теплопровідності та конвекції необхідно перед покупкою будь-якого вікна. Чим більший розмір вікна, тим важливіше це стає.
Чи помічали Ви, що коли на вулиці холодно, особливо взимку, від вікна відчувається прохолода? Здавалося б, вікно щільно зачинене, то звідки холод? Насправді це зовсім не протяги, адже вікно закрите і немає жодних щілин, через які утворювалися протяги. Це конвекції - теплообмін в газоподібних середовищах (повітря), що відбувається з допомогою руху потоків газу різної температури. Всі знають, що гаряче повітря легке і тому піднімається вгору, під стелю, тоді як холодне важке і стелиться по підлозі. Саме це і відбувається, коли Ви відчуваєте псевдо-протяги: холодне повітря з вулиці охолоджує скло, від нього охолоджується повітря всередині приміщення, яке контактує зі склом. Це повітря прохолодніше, ніж взагалі в кімнаті, тому рухається вниз, створюючи холодні конвекційні потоки. Не дуже приємна новина, правда? Що ж виходить – вікно, ніби й не утворює протягів, бо герметичне, але все одно пропускає холод у кімнату?
Вирішення цієї проблеми є – використання теплозберігаючої плівки.
Адже всім відомо, що чим більше шарів, тим тепліше. Значить, якщо скло холодне – відсікайте холод прозорою плівкою! Зараз застосовують вже і по 3 стекла в одному пакеті, але скло в кімнаті, як і раніше, холодне. Поторкайте самі. Пропонована плівка має ідеальну прозорість, надзвичайно низький коефіцієнт теплопередачі (коефіцієнт теплопередачі біля скла 1 Вт/м.кв.С, плівка – 0,04 Вт/м.кв.С. Менше в 25 разів!), низька статичність (не збирає пил), високою ефективністю використання як взимку, і влітку, низькою ціною.